Bizi Tanıyın

Başarımız ve şirket tarihimiz.

Online Mağazamız Hakkında

Yeni teknolojik çözümlerin piyasaya sürülmesi en büyük ekonomik etkiyi sağlar.

Misyonumuz

Polimer Kiremit, üretim teknolojisi, yüzey kaplama teknolojisi ve bünyesine düşük oranda nem alan yapısı ile zorlu hava koşullarına karşı sağlamlığı ile diğer ürünlerden ayrılır, maksimum su geçirimsizlik sunar. Ayrıca ürünün bir adedi diğer kiremitlere göre daha büyük olduğundan rüzgara karşı daha fazla direnç gösterir.

Yeni teknolojik çözümlerin piyasaya sürülmesi en büyük ekonomik etkiyi sağlar. Verimliliği artırırken teknik ve ekonomik göstergeleri ve operasyonel özellikleri iyileştirir. Maksimum üretkenlik , dayanıklılık ve yüksek faydalı getiri sağlar. Aşındırıcı bir dolgu maddesi kullanılan koşullar altında çalışan bireysel birimlerin dayanıklılığı. İnsan faktörünün olumsuz etkisini azaltan teknolojik süreçlerin otomasyonu. Mühendislik hesaplamaları bir bilgisayar modeli kullanılarak yapılır.Yüksek kaliteli bir son ürün elde etmek için üretimde modern ekipmanlar kullanılır.

Vizyon

Yeni teknolojik çözümlerin piyasaya sürülmesi en büyük ekonomik etkiyi sağar. Verimliliği artırırken teknik ve ekonomik göstergeleri ve operasyonel özellikleri iyileştirir. Maksimum üretkenlik , dayanıklılık ve yüksek faydalı getiri sağlar.

Aşındırıcı bir dolgu maddesi kullanan koşullar altında çalışan bireysel birimlerin dayanıklılığı. İnsan faktörünün olumsuz etkisini azaltan teknolojik süreçlerin otomasyonu .Mühendislik hesaplamaları bir bilgisayar modeli kullanılarak yapılır, tüm gereksinimleri ve göstergeleri karşılayan yüksek kaliteli bir son ürün elde etmek için üretimde modern ekipman
ve araçlar kullanılır.

Kalite kontrol ürün parametrelerinin her aşamada kontrol edilmesi ürün kalitesini maksimum seviyede tutmanızı sağlar. Bitmiş ürün tüm kontrol aşamalarından geçerken yüksek güvenirlilik, verimlilik ve maliyet etkinliğine sahip olacak, etkili ve kaliteli bir ürün elde etmenin koşuludur.

Poliüretan kum ( kompozit ) üretiminde Türkiye’nin ilk ve tek güvenilir firması Kraker Design, Sektörde Türkiye’de ve Dünyada kendi alanında bir numaralı üretici firması olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa ve çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.